Vapur Sapığı Kendini Böyle Savundu!

İstanbul’da Kadıköy-Karaköy seferini icra eden vapurda hanımefendilere bakarak mastürbasyon icra eden, yakınma üstüne gözaltına alınan ve “cinsel rahatsızlık” suçundan tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen Rıza E. adli denetim şartıyla özgür bırakıldı. Rıza E’nin ifadesinde, “Bacağım kaşınıyordu ben de kaşıdım” söylediği öğrenildi.

Kadıköy-Karaköy vapurunda, önceki gün hanımefendilere bakarak mastürbasyon icra eden ve bir Hukuk fakültesi öğrencisinin videoya kaydederek, yakınma etmiş olduğu Rıza E., emniyetteki işlemlerinin peşinden Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne getirildi. Rıza E., savcılıktaki ifadesinin peşinden, “ısrarlı cinsel rahatsızlık” suçundan tutuklanması talebiyle Anadolu Barış Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

“Bacağım Kaşınıyordu, Ben De Kaşıdım”

Gebze’de bir otomobil fabrikasında çalıştığını söyleyen Rıza E., hakimlikteki sorgusunda, “Vaka günü 4 bira içmiştim. Sonrasında vapura binerek üst kata çıktım. Daha ilkin ürkü atak da geçirmiştim. Alkollü iken elim ayağım kendiliğinden oynuyor. Vaka günü bacağım kaşınmaya başladı. Ben de kaşıdım. Oradaki kişiler bana tepki gösterince ben de alkolün verdiği heyecanın da etkisiyle vaka yerinden ayrılıp vapurun lavabosuna gittim. Hatta montumu da orada unutmuşum. Hiç kimseye karşı cinsel rahatsızlık eylemim olmadı. Art niyetim de yoktu” diye kendini savunarak, üstüne atılı suçlamayı kabul etmedi.

Hakimlik, Rıza E.’nin üstüne atılı suçun alt ve üst sınırına dikkat çekerek, haftanın iki günü imza vermesi şeklinde adli denetim hükümleri uygulayarak, özgür bırakılmasına karar verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here