Yaralı Kuşlar 12. Bölüm Fragmanı yayında! Meryem sonunda Levent’e yakalanıyor!

Meryem, Levent’in geldiğini duyunca apar topar Ömer’in odasına saklanıyor. Ulviye ise Meryem’in konakta bulunduğunu Levent’e söylemesi imkansız. Hülya ise bu durumun açığa çıkması için elinden gelen her şeyi yapmış olacaktır. Meryem, Levetn’in Cemil’e anlattıklarını duyar ve genç kız gözyaşlarına boğulur. Şirketteki işlerin yolunda gitmediğini Levent’e ve Ulviye’ye anlatmak için gelen Cemil, Hülya’yı karşısında buluyor. Konakta vakalar fazlasıyla karışıyor ve Levent sonunda günlerdir saklandığı evde Levent’e yakalanıyor. Tüm bu yaşananlara karşı bitkin düşen Meryem bayılıyor. Levent, Meryem’e olan tavrını değiştirebilecek mi?

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana gelecek.

Hikayemiz, seneler ilkin ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama zorunlu bırakılmış ufak Ömer’in, ablası bilmiş olduğu Meryem’le hayata tutunma çabasını mevzu almaktadır.

Sadece Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar tekrardan dağıtılacak asla kimsenin yaşamı eskisi benzer biçimde olmayacaktır.
  

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Öykü-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Balçık), Sayid Ege Yıldırım (Küçük), Ada Çapa (Dilsiz)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=A_9Do-9L_r0 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here