Yaralı Kuşlar 3. Bölüm Fragmanı yayında! Ömer, Levent’in kollarında astım krizi geçirip fenalaşıyor!

Meryem, Ömer’i bıraktığı yerde bulamayınca panikler. Ömer ise Levent’le karşılaşır ve korkudan astım krizi geçirir. Ulviye ve Levent ufak evladı hastaneye götürürler. Levent, kriz halindeki Ömer’i otomobile bindirirken Meryem görür. Tekin, Ömer’in bulunamamasına süre geçtikçe daha oldukca sinirlenir. Ömer’in bulunması için her yere haber verir. Meryem büyük bir savaşım sonrası Ömer’i bulur.

Öteki taraftan Tekin’in hastaneye yollamış olduğu Doğan ve Durmuş da Ömer’in izini sürer. Meryem’in Ömer’i görmüş olduğu esnada Durmuş ve Doğan otomobille yaklaşıp Ömer’i Meryem’in elinden zorla alarak kaçırır. 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün 15.45’te Kanal D’de!

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana gelecek.

Hikayemiz, seneler ilkin ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama zorunlu bırakılmış ufak Ömer’in, ablası bilmiş olduğu Meryem’le hayata tutunma çabasını mevzu almaktadır.

Sadece Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar tekrardan dağıtılacak asla kimsenin yaşamı eskisi şeklinde olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…

Hazır mısınız?

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Öykü-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı

Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya
Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Balçık), Sayid Ege Yıldırım (Küçük), Ada Çapa (Dilsiz)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=6m4pBXEgQnM linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here