Yaralı Kuşlar 4. Bölüm Fragmanı yayında! Levent, Ömer’i Doğan’ın elinden kurtarıyor!

Ömer’i kaçırmak isteyen Doğan, karşısında Levent’i buluyor. Meryem’in elinden ise bir şey gelmiyor ve kardeşi Ömer’i alıp götürmüş olan Levent’in peşine düşüyor. Ömer, Metehanoğlu ailesinin konağında ilgiyle karşılanıyor. Ulviye, Ömer’in gelişine sevinirken Hülya iyice sinirleniyor. Zira artık Levent’in gitmeyeceğini anlamıştır.

Ulviye, oğlunun Ömer yardımıyla konakta kaldığının farkındadır ve oğlunun gitmemesi için Ömer’in konakta kalmasını sağlar. Bir öteki taraftan Meryem, Ömer’i almak için Levent’in kapısına dayanır. Kardeşine kavuşmak için genç kız adeta çırpınır. Fakat, Ömer’in bu durumdan etkilenmemesi için daha çok ısrar eden olmaz ve Ömer’in konakta kalmasını kabul eder. Levent ise Ömer’den asla vazgeçmez.

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana gelecek.

Hikayemiz, seneler ilkin ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama zorunlu bırakılmış minik Ömer’in, ablası bilmiş olduğu Meryem’le hayata tutunma çabasını mevzu almaktadır.

Sadece Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar tekrardan dağıtılacak asla kimsenin yaşamı eskisi şeklinde olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…

Hazır mısınız?

  

Yapım: Stellar Yapım
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar
Öykü-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı
Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız
Yönetmen: Cem Tabak
Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Balçık), Sayid Ege Yıldırım (Küçük), Ada Çapa (Dilsiz)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=X6aX_UmGHU4 linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here