Yaralı Kuşlar 5. Bölüm Fragmanı yayında! Ömer, konaktan kaçmayı başarıyor!

Meryem, Ömer’i almak için gittiği konaktan yalnız ayrılır. Fakat Ömer, ablasına kaçacağının sinyallerini verir. Aslı’yı saklambaç oynama bahanesiyle oyalar ve konaktan kaçmayı başarır. Ömer’e kaçabilmesi için Hülya destek sağlar, şundan dolayı Ömer’in konakta kalmasını istemez. Ömer’in kaçtığını anlayan Ulviye, panikler. Ulviye, sonrasında Ömer’i konağa götürmek için Meryem’le konuşmaya gider. Meryem, ise Ömer’i bir şartla geri verecektir. Tekin’in, Ömer’in peşini bırakması için istediği parayı Ulviye’nin vermesi şartıyla zor da olsa kardeşini geri verecektir. Ömer, bu duruma iyi mi tepki verecek? Meryem, canından oldukca sevilmiş olduğu kardeşinden iyi mi ayrılacak?

Başrollerinde, Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Ayşen İnci, Özgür Özberk, Elif Erol, Utku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’de ekrana gelecek.

Hikayemiz, seneler ilkin ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama zorunlu bırakılmış minik Ömer’in, ablası bilmiş olduğu Meryem’le hayata tutunma çabasını mevzu almaktadır.

Sadece Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar tekrardan dağıtılacak asla kimsenin yaşamı eskisi şeklinde olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…

Hazır mısınız?

  

Yapım: Stellar Yapım

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Senaryo Danışmanı: Mehmet Uyar

Öykü-Öykü: Meryem Temiz, Sinem Şengünü, Yasemin İnal Avcı
Senaryo: Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünsal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız

Yönetmen: Cem Tabak

Oyuncular: Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez (Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşen İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Emek Büyükçelik Uyar (Safiye), Nuray Erkol (Aysel), Ceren Yavuz (Aslı), Ozan Turan (Yaşar), Mert Ateş (Çıta), Erdem Eren Ayaz (Balçık), Sayid Ege Yıldırım (Küçük), Ada Çapa (Dilsiz)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=Z7ksGG1HueM linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here