Yurtta Kalan 7 Öğrenci Zehirlenme Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı!

Bolu’da İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonunda kalan öğrenciler, zehirlenme şüphesiyle acil servislere kaldırıldı. Akşam saatlerinde mide bulantısı ve kusma şikayetiyle pansiyon yetkililerine başvuran 7 öğrencinin yedikleri yemekten zehirlendiklerinden şüpheleniliyor.

Bolu’da, İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonunda kalan 7 talebe besin zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye götürüldü. Akşam saatlerinde rahatsızlanan öğrenciler durumu yetkililere bildirdi.

Mide Bulantısı ve Kusma Şikayetleriyle Rahatsızlandılar

Edinilen bilgiye bakılırsa, Tabaklar Mahallesi Seymen Sokak üstüne bulunan İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonunda kalan 7 talebe, akşam saatlerinde mide bulantısı ve kusma şikayetiyle rahatsızlandı. Öğrencilerin durumu pansiyon yetkililerine haber vermesi üstüne, vaka yerine 112 Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Öğrenciler Acil Servislere Kaldırıldı

Öğrenciler, vaka yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalelerinin arkasından tedavileri için İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ve İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesi acil servislerine kaldırıldı. Vakayla ilgili araştırma başlatıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here