Yüzleşme 1. Bölüm Fragmanı yayında! Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun oynadığı, yapımını T Company’nin üstlendiği “Yüzleşme” dizisi Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de!

Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile senelerdir gizlenen büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi benzer biçimde olmayacak. Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile meşhur Kalender Kasabası’nda geçen hikâyede geçmişin öcü ve sırlarla dolu vakalar gün yüzüne çıkacak.

Masal, geçmişin büyük öcünü almak suretiyle Kalender Kasaba’sına gelir. Seneler sonrasında adım attığı kasabada hiçbir şey eskisi benzer biçimde değildir. Karşısına çıkan tehlikeler, Masal’ın kasabadaki almak istediği topraklara engel olacak mı? Genç hanım kasabaya gelişiyle 15 senedir gizlenen sırları açığa çıkarıp, Gonca’nın öcünü alacak mı?

Yüzleşme, Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de!

“Öykü, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile meşhur Kalender nahiyesinde geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 senedir gizlenen büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi benzer biçimde olmayacak.

Masal ile ‘Yüzleşme’ye hazır mısınız?”

 

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Ufak

Proje & Konsept : Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Ufak

Genel Koordinatör: Umut Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Gökyüzü Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=TJt6GtCiTXA linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here