Yüzüklerin Efendisi Hayranlarına Heyecanlandıran Haber

Tüm zamanların en popüler film serilerinden önde gelen Yüzüklerin Efendisi’nin oyuncuları, güldürmen Josh Gad’in kanalında bir araya geldi. Zoom üstünden meydana gelen hususi buluşma pazar günü yayınlanacak.

Yüzüklerin Efendisi serisinin ekibi, pazar günü internette yayınlanacak doğaçlama bir video konferansında, Return of the Kings: Lord of the Rings Reunites Apart adı altında seneler sonrasında yeniden bir araya geliyor.

Buluşma, güldürmen Josh Gad’ın sevilen popüler kültür klasiklerinde yer edinen oyuncuların anılarını paylaşmış olduğu Reunited Apart adlı YouTube programında gerçekleşecek.

Tam Kadro Toplandı

Video konferansına Sean Bean, Liv Tyler, Miranda Otto’nun yanı sıra Sir Ian McKellen, Andy Serkis, Elijah Wood, Sean Astin, Orlando Bloom, Dominic Monaghan, Billy Boyd ve Viggo Mortensen şeklinde oyuncular da programda yer alacak.

Yönetmen Peter Jackson da Yayında

Serinin kemik ekibinin yanı sıra, Oscar ödüllü film üçlemesinin yönetmeni Peter Jackson da video konferansa katılım sağlayacak.

Josh Gad, özel bölümü duyurduğu videoda, Frodo’nun sadık dostu Samwise Gamgee rolünü oynayan Sean Astin’e, Frodo’yu canlandıran Elijah Wood’u görüntülü aramaya ikna etmeye çalışıyor. Gad, “Dünyadaki en kuvvetli yüzüğü yok etmek için Uruk-Hai’nin pençelerinden kurtuldun, şeytani örümcel Shelob’u yaralayıp Gollum’dan kaçtın. Elijah Wood ile bir telefon görüşmesi yapmak ne kadar zor olabilir?” diyerek Astin’i ikna etmeye çalıştı.

Öteki oyuncuların da yavaş yavaş konferansa katılmış olduğu program 31 Mayıs günü Birleşik Krallık saatiyle 17:00’da (TSİ 19:00) Josh Gad’ın YouTube kanalında yayınlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here