Zalim İstanbul 5. Bölüm Fragmanı yayında! Ceren, hamile bulunduğunu açıklıyor!

Nedim sinir krizi geçirir. Nedim’i ilk kez bu şekilde gören Agah, oldukça korkar ve onu sakinleştirmeye çalışır. Şeniz, Nedim’in iyileşmesi mevzusunda endişelidir. Yaptıklarının ortaya çıkacağından korkar. Ceren ise hamile bulunduğunu ilkin Cenk’e anlatmaya çalışır fakat istediği karşılığı alamaz. Öte taraftan genç kadının ailesi ile de arası gittikçe kötüleşir. Hırs küpüne dönen Ceren’in gözü kimseyi görmez. Seher ile içinde bir münakaşa yaşanır ve Seher kızına tokat atar. 

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 29 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç evladı ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri içinde yer edinen ve bununla birlikte memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Itimat (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)

#zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin

Bu içerik, ilk olarak https://www.youtube.com/watch?v=CU5CnAeXhpw linkinde yayına alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here